Apie

stipriausi Lietuvoje pagal kredito istoriją

EUDRA - viena didžiausių rūšiuotų ir dėvėtų (angl. second hand), taip pat naujų (angl. stock) kategorijos drabužių, avalynės bei aksesuarų didmeninės prekybos įmonių ne tik Lietuvoje, bet ir Europoje. Esame stipriausi Lietuvoje pagal kredito istoriją jau daugelį metų iš eilės.

stipriausia įmonė
patikimiausia įmonė
didžiausia įmonė devėtų rūbų
didžiausia naujų rūbų įmonė
didmena devėti ir nauji rūbai
nebrangiai aprengti žmones drabužiais

EUDRA MISIJA - nebrangiai aprengti žmones drabužiais, kurie yra prikelti antram gyvenimui, tuo suteikiant jiems išskirtinumą ir gerą emociją, tuo pačiu taupant ir išsaugant gamtos išteklius.

patikimas verslo partneris rūbai urmu

EUDRA TIKSLAS - sukurti globalią aukštos kokybės, išskirtinio originalumo ir žemų kainų drabužių tiekimo sistemą. Norime tapti patikimu Jūsų verslo partneriu, pasiūlant kokybiškus dėvėtus ir naujus drabužius palankiausia didmenine kaina. Mes surasime optimaliausią variantą jūsų drabužių prekybos versle, paruošime geriausius drabužių pasiūlymus įvairiems sezonams.

madingi, jaunatviški, originalūs, išskirtiniai, surūšiuoti pagal sezoną

EUDRA drabužiai - iš visos Europos - madingi, jaunatviški, originalūs, išskirtiniai, surūšiuoti pagal sezoną. Jaučiame atsakomybę prieš vartotojus, todėl dedame visas pastangas siekiant užtikrinti produktų kokybę. Trumpas procesas tarp prekių užsakymo ir jų pateikimo pirkėjui užtikrina minimalias laiko sąnaudas. Puiki logistikos sistema - prekes transportuojame autokelių, geležinkelių ir jūrų transportu.